Що це за табір

Скаутський табір – не лише ліс, гори і мандрівки це і орієнтування на місцевості, плавання, навчання робити споруд з дерева, навчання запалювати вогнище одним сірником і сповзання на линві і рухливі розвиваючі та теренові ігри, тренінги. Це і дисципліна і співжиття з колективом іншими скаутами-однолітками.  Крім того всього що ми назвали це й ще цікаві майстрування, спів біля вогнища при світлі зір, коли видно лише вогнище та обриси ялиць та сосен. Це і різноманітні ігри та забави. Програма табору побудована на основі скаутського методу. Скаути зможуть добряче покупатися, помандрувати, навчитися скаутських технікам та проявити свою акторську майстерність та творчість.

Місцезнаходження: с.Гребенів Сколівського району, Львівської області, це 110 км від Львова. Дуже живописна місцевість. Навколо ліс, та гори. А також дві річки. Багато водоспадів. Екологічно-чисто територія. Чиста місцевість.

Умови перебування та гігієна: Туристична база, спання в чистих 3-5 місних кімнатах. Чиста постіль. Туалети та умивальники на кожному поверсі, душові на території бази поблизу їдальні. Постійно гаряча та холодна вода.

Харчування: 3 разове+підвечірок. Чай- скільки завгодно. Їжа дуже смачна, свіжа. Готують професійні кухарі.

Програма табору: Програма побудована на основі скаутського методу як скаутський вишкільний табір.

Будемо Вчитися - робити споруди з дерева, вчитися вязати вузли, розпалювати вогнище одним сірником, сповзати на линві, орієнтуватися на місцевості, акторської майстерності. це й ще цікаві майстрування, спів біля вогнища при світлі зір, коли видно лише вогнище та обриси ялиць та сосен. Це і різноманітні ігри та забави.

Мандрівки - Обовязково, адже Сколівщина чудовий Карпатський край.

Іспити вмілостей та звань лісу (здобування нашивок)- обовязкова скаутська програма кожного скаутського табору. Цього року будуть здобуватися – Наступні Звання Лісу та наступні вмілості .

Кожен скаутський табір ОУС це і дисципліна. Таборовий день починається з руханки а потім лінійки.- де є молитва та співання гімну України. Завершується також Ватрою- де ми співаємо скаутські пісні та лінійкою закриття.


Comments